Uw contactpersonen

Sales binnendienst

Paul van der Meij
Segment: Energie
Regio: Nederland
Tel.: +31 7 9360 7351
elspec@jobarco.com

Leslie van de Kreeke
Segment: Openbare Infra
Regio: Nederland
Tel.: +31 7 9343 5270
elspec@jobarco.com

Bjorn Posseth
Segment: Installateurs & Constructie
Regio: Noord-West & Midden Nederland
Tel.: +31 7 9360 7755
b.posseth@jobarco.com

Gerrarda Ellen
Segment: Assemblage & EKD
Regio: Nederland
Tel.: +31 7 9343 5279
g.ellen@jobarco.com

José van Venrooij
Segment: Food & Beverage & Landbouw
Regio: Noord & Noord-Oost Nederland
Tel.: +31 7 9343 5263
j.vanvenrooij@jobarco.com

Rutger van der Cammen
Segment: Groothandel & TKD
Regio: Nederland
Tel.: +31 7 9360 7757
r.vandercammen@jobarco.com

Carola van den Bent
Segment: Food & Beverage & Landbouw
Regio: Noord & Noord-Oost Nederland
Tel.: +31 7 9343 5266
c.vandenbent@jobarco.com

Gijs Ravensbergen
Pantaflex producten
Regio: Nederland
Tel.: +31 7 9343 5757
g.ravensbergen@pantaflex.nl

Sales buitendienst

Hans Licher
Segment Manager: Electrification
Regio: Landelijk
Tel.: +31 6 5183 0017
h.licher@jobarco.com

Ed Jans
Sales Manager: Energie & Openbrare Infra
Regio: Landelijk
Tel.: +31 6 2908 1032
e.jans@jobarco.com

Erwin Krause
Segment Manager: Energie & Rail
Regio: Landelijk
Tel.: +31 6 1604 5336
e.krause@jobarco.com

Jan-Peter Vaalburg
Segment Manager: Openbare verlichting & VRI
Regio: Landelijk
Tel.: +31 6 5060 3061
j.vaalburg@jobarco.com

Oscar Meijer
Segment: Kabelrupsen & OEM
Regio: Noord Nederland
Tel.: +31 6 1601 5913
o.meijer@jobarco.com

Tessa Mickers
Segment Manager: Groothandel & TKD
Regio: Landelijk
Tel.: +31 6 5168 4287
t.mickers@jobarco.com

Danny Korteweg
Segment: Installateurs
Regio: West Nederland
Tel.: +31 6 2038 5741
d.korteweg@jobarco.com

Inkoop

Miguel Marques
Strategisch Inkoper
Tel.: + 31 6 8223 1052
m.marques@jobarco.com

Sales verantwoordelijke België & Luxemburg

Aziz Jaffal
Sales Manager België & Luxemburg
Tel (mobiel): +32 497 522 001
Tel (kantoor): +32 3 780 33 05
a.jaffal@cableconnectivitygroup.com

Adres

Verbreepark 15 2731 BR Benthuizen
Telefoon +31 7 9331 9313
Fax +31 7 9342 3572

Email info & offertes info@jobarco.com
Email bestellingen order@jobarco.com

Kamer van Koophandel 28058530
BTW nummer NL001714983B01
EORI nummer NL001714983
Bank ABN AMRO Bank N.V.
IBAN NL35 ABNA 0503 2831 69
BIC ABNANL2A

Openbaar vervoer

Jobarco is bereikbaar met de bus. Arriva 165 stopt hier op 6 minuten lopen afstand.

Via station Zoetermeer Lansingerland en HTM Tram 34 (halte Willem Dreeslaan te Zoetermeer) kun je overstappen op Arriva 165. Vanaf het station is het een half uurtje reizen.

Openingstijden

Balie magazijn 8.00 – 17.00 u
Verkoop 8.00 – 17.30 u

Vanaf heden kan er niet meer betaald worden met contant geld aan de balie, er is ook geen pinautomaat aanwezig. Gelieve hier rekening mee te houden bij uw bezoek.

Bereikbaarheid buiten openingstijden

Voor spoedgevallen kunt u contact opnemen met onze vertegenwoordigers: